Mapa stránek  |  English

Kalendář akcí

TermínNázev akceMísto konání
28.6.2017 (St) 11:00 - 12:30Obhajoba doktorské disertační práceKHV, P 222
10.5.2017 (St) 11:00 - 12:00Obhajoba doktorské disertační práceKHV, P222
11.4.2017 (Út) 12:00 - 13:00Státní doktorská zkouškazasedací místnost KHV č. 222
31.3. (Pá) - 7.4. (Pá)Volby do Akademického senátu PdF.Pedagogická fakulta UP
21.11. (Po) - 24.11. (Čt)Prof. Thomas Sovík na KHVUCUP konvikt, učebna č. 112
10.11.2016 (Čt) 9:45Přednáška prof. Julie BrownUCUP konvikt, učebna č. 112
27.10.2016 (Čt) 9:00 - 18:00Kurz fyzického básnictvíUC UP, KHV PdF UP v Olomouci, učebna č. 112
25.10.2016 (Út) 15:00 - 16:30Hudebně animační programy 2UC UP - KHV PdF UP v Olomouci, učebna 110
25.10.2016 (Út) 11:30 - 13:00Hudebně animační programy 1UC UP - KHV PdF UP v Olomouci, učebna 110
24.10.2016 (Po)Petr Kadlec - O edukačních programech České filharmonieUCUP konvikt, učebna č. 112
17.10. (Po) - 19.10. (St)Taneční workshopy s Maťo UrbanemUC UP, KHV PdF UP v Olomouci, učebna č. 112
17.10. (Po) - 18.10. (Út)Helmut Schmidinger (Graz) - Komponování jako součást hudební výchovyUCUP konvikt, učebna č. 112
5.10.2016 (St) 15:00 - 18:00Mini master classes s Gabrielou VermelhuUC UP, KHV PdF UP v Olomouci
5.10.2016 (St) 12:15Koncert Gabriely VermelhoUCUP konvikt, učebna č. 112
5.10.2016 (St) 9:00 - 11:00Hlasová ozdravovna Gabriely VermelhoUC UP - KHV PdF UP v Olomouci, učebna 110
24.5.2016 (Út) 19:30Koncert Ensemble Marijan a Feux FolletsKHV PdF UP
11.4. (Po) 13:15 - 13.4. (St) 18:00Slyšet jinak v Banskej Bystrici.Katedra hudobnej kultury PdF UMB v Banskej Bystrici.
7.4.2016 (Čt) 13:15 - 14:45Hudební komunikační hryKatedra hudební výchovy PdF UP v Olomouci (uč. č. 110)
2.4.2016 (So) 10:00 - 18:00Slyšet jinak - elementární komponováníFZŠ Hálkova, Olomouc
22.3. (Út) 10:00 - 23.3. (St) 18:00Slyšet jinak v Bratislavě.Katedra hudobnej výchovy PdF UK v Bratislave.
15.3.2016 (Út) 13:00 - 15:00Den otevřených dveří- doktorské studium Ph.D.PdF děkanát
12.3.2016 (So) 10:00 - 18:00Hrajeme na Boomwhackers.FZŠ Hálkova, Olomouc
12.3.2016 (So) 10:00 - 18:00Výroba netradičních hudebních nástrojů ve školeFZŠ Hálkova Olomouc
15.2. (Po) - 18.2. (Čt)Interpretační workshop doc. Daniela Mateja (Bratislava)KHV PdF UP
9.2.2016 (Út) 9:15 - 15:30Výroba netradičních hudebních nástrojů ve školeSluňákov - Centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.
6.11.2015 (Pá) 12:00 - 13:30Světová premiéra skladby Paulo C. Chagase Gravity and GraceKaple Božího těla - Umělecké centrum Univerzity Palackého v Olomouci
6.10. (Út) 13:15 - 8.10. (Čt) 11:15Přednášky hosta KHV - Olle Zandén (Švédsko)Kaple Božího těla, Freskový sál (učebna 112)
29.9.2015 (Út) 16:00 - 18:30Emil Viklický: WORKSHOP jazzové improvizaceJezuitský konvikt, místnost 112
14.7. (Út) 8:00 - 31.7. (Pá) 16:30MUSIC CULTURE WITH EMPHASIS ON EDUCATIONAL ASPECTSKatedra hudební výchovy PdF UP v Olomouci
18.6. (Čt) - 21.6. (Ne)Dílna pro nejmladší hudební skladateleHradec nad Moravicí
21.5.2015 (Čt) 13:00 - 18:00Výroba netradičních hudebních nástrojůKatedra hudební výchovy PdF UP v Olomouci (uč. č. 110)
6.5. (St) 10:30 - 7.5. (Čt) 12:15„Italská varhanní tvorba mezi renesancí a barokem“ Monopoli, Itálie:Konvikt č. 112, 220
2.5.2015 (So) 13:00 - 16:00VINX - VOCAL / LOOPING WORKSHOPKulturní a společenské centrum ArtUm (Sokolská)
23.4.2015 (Čt) 18:00 - 21:00Rusínský folklor na východním SlovenskuKHV PdF UP
19.3.2015 (Čt) 13:00 - 14:30Hudební komunikační hryKatedra hudební výchovy PdF UP v Olomouci (uč. č. 110)
21.2.2015 (So) 9:00 - 16:30Netradiční hudební nástroje v mateřské školeSluňákov - Horka nad Moravou
14.2.2015 (So) 10:00 - 13:00Výroba netradičních hudebních nástrojů ve škole IIKHV PdF UP
13.2.2015 (Pá) 14:30 - 17:30Výroba netradičních hudebních nástrojů ve škole IKHV PdF UP
1.2. (Ne) - 14.2. (So)Animační projekt Slyšet jinak ve spolupráci s Filharmonií BrnoFilharmonie Brno
16.12.2014 (Út) 17:00 - 18:00Beseda s pianistkou Sárou MedkovouUC UP, Kaple Božího Těla
3.12. (St) 8:30 - 4.12. (Čt) 16:30Kurz hudební kreativityKHV PdF UP
6.11.2014 (Čt) 9:00 - 16:00Komunikační hudební hryCentrum celoživotního vzdělávání FF UP v Olomouci, Tř. Svobody
23.10.2014 (Čt) 14:00 - 16:00Aleš Březina - Totální hudební divadloKHV PdF UP, místnost č. 112
16.10.2014 (Čt) 9:00 - 16:00Výroba netradičních hudebních nástrojů ve školeKatedra psychologie FF UP v Olomouci, Vodární ul., uč. č. 232
30.9.2014 (Út) 19:00 - 20:00Interpretační seminář - Koncert k Roku české hudby 2014Konvikt - Kaple Božího Těla
9.7.2014 (St) 9:00 - 18:30Workshopy věnované výrobě hudebních nástrojůLetní dětský tábor Hněvkov
20.6. (Pá) 9:00 - 21.6. (So) 16:00Veletrh vědy 2014Pevnost poznání PřF UP v Olomouci
12.6. (Čt) - 15.6. (Ne)Dílna pro nejmladší hudební skladateleHradec nad Moravicí
8.6.2014 (Ne) 10:30 - 12:00Výroba netradičních hudebních nástrojůLoučka
8.6.2014 (Ne) 9:00 - 10:30Improvizujeme s BoomwhackersLoučka
13.5.2014 (Út)Přednáška prof. ChristiansenaKHV PdF UP
28.4.2014 (Po) 17:00 - 19:00SPECIFIKA MORAVSKÝCH PÍSŇOVÝCH REGIONŮKHV PdF UP
23.4. (St) - 24.4. (Čt)Prof. Josef (Seppo) Gründler - 2 workshopyKHV PdF UP
15.4.2014 (Út) 10:30 - 12:00Čínské lidové tance IIKHV PdF UP
14.4.2014 (Po) 15:00 - 16:30Čínské lidové tance IKHV PdF UP
12.4.2014 (So) 13:00 - 18:30VJing 4KHV PdF UP
12.4.2014 (So) 8:45 - 13:00VJing 3KHV PdF UP
11.4.2014 (Pá) 13:00 - 18:30VJing 2KHV PdF UP
11.4.2014 (Pá) 8:45 - 13:00VJing 1KHV PdF UP
10.4.2014 (Čt) 14:00 - 18:30Komponování na počítači 2KHV PdF UP
10.4.2014 (Čt) 8:45 - 13:00Komponování na počítači 1KHV PdF UP
5.4.2014 (So) 10:00 - 14:30Výroba plastových koncovekLipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání, Brno - Soběšice, U Jezírka
4.4.2014 (Pá) 8:45 - 13:00Slyšet jinak 3 - elementární komponováníKHV PdF UP
3.4.2014 (Čt) 18:00 - 19:30Mimořádný klavírní koncert Diane Earle (USA)Komorní sál KHV č. 112, 1. patro
3.4.2014 (Čt) 14:00 - 18:30Slyšet jinak 2 - výroba hudebních nástrojůKHV PdF UP
3.4.2014 (Čt) 8:45 - 13:00Slyšet jinak 1 - koncentrační, komunikační a kreativní hryKHV PdF UP
2.4. (St) - 3.4. (Čt)Prof. Liviu Marinescu - série přednášekKHV PdF UP
4.3.2014 (Út) 10:30 - 12:15Tibetský tanec - workshop s Tenzinem TsedupemDivadelní sál UCUP
8.12.2013 (Ne) 14:00 - 18:00Slyšet jinak na Knižním malotrhu 2013Cross Club Praha
15.11. (Pá) 17:00 - 17.11. (Ne) 12:00Od valchy k boomwhackers... metodický seminář České Orffovy společnostiZákladní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, Praha Letňany
15.11. (Pá) 17:00 - 17.11. (Ne) 12:00Od valchy k boomwhackers... metodický seminář České Orffovy společnostiZákladní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, Praha Letňany
24.10.2013 (Čt) 16:00 - 18:00Slyšet jinak s Petrem NiklemUC UP, Kaple Božího Těla
16.10.2013 (St) 10:30 - 12:00Přednáška violisty Brněnské filharmonie Karla PlockaKHV PdF UP, učebna 112
4.10. (Pá) 13:00 - 5.10. (So) 15:00Slyšet jinak v Trutnově 
21.6. (Pá) 9:00 - 22.6. (So) 16:00Slyšet jinak na Veletrhu vědy 2013Bezručova sady Olomouc
14.6. (Pá) - 16.6. (Ne)Beethovenův Hradec 2013ZUŠ Hradec nad Moravicí
13.6. (Čt) 17:00 - 16.6. (Ne) 12:00Beethovenův Hradec 2013ZUŠ Hradec nad Moravicí
13.6. (Čt) 17:00 - 16.6. (Ne) 12:00Beethovenův Hradec 2013ZUŠ Hradec nad Moravicí
27.5.2013 (Po) 13:00 - 14:30Přednáška Liviu Marinescu - Reinventing Heterophony: New Materials and Techniques“KHV PdF UP
1.4. (Po) 8:00 - 31.5. (Pá) 12:00Slyšet jinak - komponujeme ve třídáchMŠ, ZŠ a SŠ v Olomouci a ve Velké Bystřici
21.3.2013 (Čt) 10:30 - 13:00Přednáška Doc. Jaroslava Šťastného/Petera Grahama "Kdykoliv chtějí lidé ukázat, co je v nich nejhoršího, dělají to pod mým jménem…" Problémy s hudbou Johna CageKHV PdF UP
30.11.2012 (Pá) 15:30 - 17:00Hrajeme na Boomwhackers!České centrum Praha, Rytířská 31, Praha 1
30.11.2012 (Pá) 14:00 - 15:30Vyrábíme netradiční nástroje ve školeČeské centrum Praha, Rytířská 31, Praha 1
25.11.2012 (Ne) 14:00 - 18:30Malotrh - Vyrábíme hudební nástrojeCross Club Praha
21.11.2012 (St) 9:00 - 17:00Lída Battěková: Tance dob minulýchKHV PdF UP
18.11.2012 (Ne) 15:00 - 16:00Slyšet jinak na festivalu Janáček Brno 2012Janáčkovo divadlo v Brně
8.11.2012 (Čt) 10:00 - 18:00Amálka Křepelková: Rytmus - pohyb - tanec - mazec!Komorní sál KHV PdF UP
10.10. (St) 15:00 - 11.10. (Čt) 19:00Slyšet jinak na festivalu Janáček Brno 2012Biskupské gymnázium Brno
19.4.2012 (Čt) 9:00 - 17:00Lenka Jaborská: Je libo operu či balet?KHV PdF UP
4.4.2012 (St) - 23:59Lenka Pospíšilová: Cestujeme po kontinentechKHV PDF UP
3.4.2012 (Út) - 23:59Slyšet jinak s Filharmonií Hradec KrálovéHradec Králové
29.3. (Čt) - 30.3. (Pá)Elementární komponování - Slyšet jinakČeladná
15.3.2012 (Čt) - 23:59Slyšet jinak - Komponování ve škole IIKHV PdF UP
8.3. (Čt) - 9.3. (Pá)Výroba netradičních hudebních nástrojůČeladná
8.3. (Čt) - 9.3. (Pá)Jak se hraje na BoomwhackersČeladná
27.1. (Pá) - 28.1. (So)Slyšet jinak s Filharmonií Hradec KrálovéFilharmonie Hradec Králové
24.11.2011 (Čt) 9:00 - 17:00Romane giľa - romské písněKHV PdF UP v Olomouci
22.11.2011 (Út) 15:00 - 18:00Beatbox a loopingKHV PdF UP v Olomouci
10.11.2011 (Čt) 9:00 - 12:00Beatbox a loopingKHV PdF UP v Olomouci
3.11.2011 (Čt) 9:00 - 17:00„Ko či žanel, či haťárel“ (Kdo nezná, neporozumí)KHV PdF UP v Olomouci
20.10.2011 (Čt) - 23:59Šetrná práce s hlasem učitele a s hlasem žákaKHV PdF UP v Olomouci
19.10.2011 (St) 9:00 - 17:00Specifické rysy romské mentality jako určující faktory pedagogické práce s romskými dětmiKaple Božího Těla UC UP v Olomouci
5.10. (St) - 7.10. (Pá)Slyšet jinak - Komponování ve školeKHV PdF UP v Olomouci
28.4.2011 (Čt) 8:30 - 11:45Hudební formy v pohybukHv UPOL. Konvikt
16.12.2009 (St) 18:00„REST A WHILE aneb ZASTAV SE NA CHVÍLIKaple Božího Těla UCUP
23.11.2009 (Po) 19:00Tomáš Hanzlík, David Hrbek: LABYRINT VÁŠNĚ, Festival Opera SchrattenbachMoravské divadlo Olomouc
7.11.2009 (So) 20:00Vít Zouhar: MENTE, Festival Opera SchrattenbachKotelna, Praha-Karlín
6.11.2009 (Pá) 19:00Vít Zouhar: MENTE, Festival Opera SchrattenbachArcidiecézní muzeum Olomouc
4.11.2009 (St) 19:00Vít Zouhar: M, Trasa M, Festival Trieste primaTeatro Verdi, Terst,
4.11.2009 (St) 9:00 - 15:00Cesty k efektivnější výuce: činnosti, metody a formy - Slyšet jinakZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary
8.10.2009 (Čt) 19:30Vít Zouhar: Drásnění, Moravský podzim, Meznárodní hudební festival BrnoBesední dům, Brno
28.8.2009 (Pá) 20:30Vít Zouhar-Tomáš Hanzlík: Torso, Theatrum KuksKuks
26.6.2009 (Pá) 15:00Vít Zouhar: Zahrady nebeských slastí, Festival ForfestRotunda Květné zahrady, Kroměříž
20.6.2009 (So) 19:00Vít Zouhar-Tomáš Hanzlík: Torso, Svátky města Olomouce 2009Horní náměstí, Olomouc
18.6.2009 (Čt) 19:00Julius Zeyer: Radúz a MahulenaNárodní divadlo v Praze
28.5.2009 (Čt) 20:00Vít Zouhar: Noci Dnem, Czech Presidency of the Council of the EUUCUP, Kaple Božího těla
25.5.2009 (Po) 19:00Vít Zouhar: Coronide, Dvořákova Olomouc 2009Klášterní Hradisko
26.4.2009 (Ne) 14:00Komponujeme opera, Národní divadlo v BrněJanáčkovo divadlo, Brno
16.4.2009 (Čt)Výroba hudebních nástrojůKHV
16.3.2009 (Po)Hudební cestování po kontinentechKHV
12.3.2009 (Čt)prof. AdámekKHV
3.3. (Út) 15:00 - 4.3. (St)Přednášky doc. dr. Petera TenhaefaP111, P112
3.3. (Út) - 4.3. (St)Přednášky doc. dr. P. TenhaefaKHV
28.2.2009 (So) 19:00Vít Zouhar: Noci DnemČeské muzeum hudby, Praha
20.2.2009 (Pá) 19:00Tomáš Hanzlík - Lacrimae Alexandri MagniReduta - sál Mor.filharmonie Olomouc
11.12.2008 (Čt) 19:00Ensemble Damian: Sněhová vločka IIArcidiecézní muzeum Olomouc, Mozartův sál
26.11.2008 (St) 17:00Slyšet jinak ... Soundscapes / multimediální představeníKaple Božího těla, UCUP, Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc
25.11. (Út) - 26.11. (St)Slyšet jinak ... Soundscapes / seminářKHV PdF UP, UCUP, Univerzitní 3
9.11. (Ne) - 25.11. (Út)Opera SchrattenbachArcidiecézní muzeum Olomouc
14.10.2008 (Út)Francois GlorieuxeKaple Božího těla.
15.4. (Út) - 16.4. (St)Prof. Anne LeBaronUCUP, učebna 112
29.11. (Čt) - 1.12. (So)Inovace v hudební pedagogice a výchově - K poctě Lea KestenbergaOlomouc - PdF UPOL - katedra hudební výchovy
27.11. (Út) - 28.11. (St)Prof. Dr. Josef Gründler - SOUND; NET; ELECTRONICS AND INTERACTIONS (from soundinstallation to netsound)Katedra hudební výchovy - PdF - UPOL - místnosti 111 a 112
30.5.2007 (St)KONCERT VOKÁLU A BICÍCH NÁSTROJŮ: DAN DLOUHÝ - Dama Dama (CZ), JACQUELINE BOBAK - CalArts (USA)UCUP - Kaple Božího těla
24.4. (Út) - 25.4. (St)Celostátní interpretační soutěž studentů pedagogických fakultKatedra hudební výchovy, PdF - UPOL, učebny 112, 301, 110 a Kaple Božího těla UCUP, Chrám PMS
17.4.2007 (Út)THINKING ABOUT SOUNDTRACKS - Julie Brown, PhD (přednáška)Katedra hudební výchovy PdF UP v Olomouci - učebna 112
20.3. (Út) - 22.3. (Čt)PaedDr. Anny Derevjaníková, Ph.D. - cyklus přednášek a workshopůKatedra hudební výchovy, PdF UPOL, učebny 122, 110
20.4.2006 (Čt) 18:00KOMORNÍ KONCERT studentů katedry hudební výchovyUCUP - Kaple Božího těla
22.2.2006 (St) 19:00Slavnostní koncert k 60. výročí obnovení univerzity v Olomouci - Pavlica, Ramirez, Zouhar, HanzlíkAtrium UCUP
18.12.2005 (Ne)Adventní koncert studentů KHV 
17.12. (So) - 18.12. (Ne)J.Pavlica: Missa brevis - vánoční koncerty spolu se ZUŠ UničovUničov, Koncertní síň
13.12.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert J. Laštůvkové a H. Chalabalové 
12.12.2005 (Po)Absolventský pěvecký koncert M. Drdové 
10.12.2005 (So)Vít Zouhar, Tomáš Hanzlík: Torso, Ensemble DamianNárodní galerie v Praze
2.12.2005 (Pá)G.McDermot: Hair /výběr/ 
1.12.2005 (Čt)Absolventský klavírní koncert J. Neubauerové 
30.11.2005 (St)Abonentní cyklus S - Brána slunce - V. Zouhar: Brána slunce, Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín 
29.11.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert E. Rousové 
26.11.2005 (So)Vít Zouhar: Noci Dnem, opera na motivy J.W. von Goetha Der Zauberflöte zweiter TeilNárodní divadlo v Brně
21.11.2005 (Po)Absolventský pěvecký koncert V. P. 
19.11.2005 (So)Olomouc, Reduta - sál Moravské filharmonieA.Ramíréz: Kreolská mše
16.11. (St) - 18.11. (Pá)Festival Opera Schrattenbach - T. Hanzlík, J. Tuček, V Zouhar 
15.11.2005 (Út)Koncert univerzitních sborů ZB Bystrice a ATENEO 
9.11.2005 (St)Slyšet jinak - společný koncert frekventantů kurzu 
5.11.2005 (So)C. Orff: Carmina Burana, komorní sborSvitavy - kostel sv. Tomáše
3.11. (Čt) - 4.11. (Pá)Netradiční cyklus - V. Zouhar: Brána slunceStátní filharmonie Brno
1.11.2005 (Út)Pavel Klapil: Premiéra Fanfár Moravské vysoké školy OlomoucMoravská vysoká škola Olomouc
26.10.2005 (St)Pěvecký recitál M. Jindrové 
20.10.2005 (Čt)Sborový koncert ZUŠ Mohelnice a Běloruska 
1.10. (So) - 3.10. (Po)Vít Zouhar: Noci Dnem, opera na motivy J.W. von Goetha Der Zauberflöte zweiter TeilNárodní divadlo v Brně
18.9.2005 (Ne)Tomáš Hanzlík: Yta Innocens, Ensemble DamianSlezské divadlo v Opavě
16.9.2005 (Pá)Tomáš Hanzlík: Yta Innocens; Vít Zouhar, Tomáš Hanzlík: Torso, Ensemble DamianČeské muzeum hudby v Praze
9.9.2005 (Pá)Oslava 5. výročí zapsání Sloupu Nejsvětější Trojice do seznamu Unesco 
27.8.2005 (So)Tomáš Hanzlík: Yta Innocens; Vít Zouhar: Coronide, Ensemble DamianFestival Theatrum Kuks
19.8.2005 (Pá)Koncertní vystoupení k zahájení univerziády pro FTK � Musica VariataPřerov - výstaviště, účast na charitativním koncertě
27.7. (St) - 18.9. (Ne)Baroko 2005 
13.7.2005 (St)Asirace na věčnost, Vít Zouhar: Coronide, Ensemble DamianMoravská galerie v Brně
14.6.2005 (Út)Pěvecký koncert J. Černohorské 
13.6.2005 (Po)Koncert z písní a skladeb Z. Fridricha 
7.6.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert V. Horáka 
6.6. (Po) - 10.6. (Pá)Svátky písní Olomouc XXXIII. mezinárodní festival pěveckých sborů 
31.5.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert I. Zvejškové a M. Černohouzové 
30.5.2005 (Po)Pěvecký koncert Napříč žánry 
25.5.2005 (St)Májový koncert sboru ATENEO 
24.5.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert J. Podkalského 
22.5.2005 (Ne)Radost Slyšet jinak, Expozice nové hudbyBrno
27.4.2005 (St)Amadeo Olomouc 2005 
26.4.2005 (Út)Absolventský klavírní koncert M. Komárkové 
14.4.2005 (Čt)Vít Zouhar: GestureOpen Cube Graz
11.4.2005 (Po)Festival pražské premiéry, Vít Zouhar: Le RoČeská filharmonie
9.4.2005 (So)C.Orff: Carmina BuranaReduta - sál Moravské filharmonie
22.3.2005 (Út)Vystoupení komorního sboru Bel canto 
19.3.2005 (So)A.L.Webber: Jesus Christ Superstar - komorní sborOlomouc, Reduta - sál Moravské filharmonie
15.3.2005 (Út)Klavírní koncert z tvorby 20. století 
9.3.2005 (St) 14:00opakovaný 12. seminář univerzitního Společenství pro studium hlasu a řečiUCUP, freskový sál č. 112
7.3.2005 (Po)Diplomový pěvecký koncert E. Novákové 
3.3.2005 (Čt) 19:00ZAHRAJ, ZATANCUJ - folklórní soubor Poľana z východoslovenské JarabinyAtrium Uměleckého centra Univrzity Palackého
9.11. (Út) - 12.11. (Pá)Slyšet jinak 2004 - intenzivní výukový kurz zaměřený na rozvíjení kreativity v hudebních činnostech 
31.7. (So) - 28.9. (Út)Festival Baroko 2004 
18.11. (Út) - 20.11. (Čt)SLYŠET JINAK - Workshop zaměřený na tvořivost a improvizaci v hudební výchově na zvláštních školách 
4.12.2002 (St)Mikulášský večírek 
2.12.2002 (Po) 15:45Prof. Dr. Josef Gründler - worskhop:assembling as composing , koncert:once I was a guitaristUCUP - kaple Božího těla
21.11. (Čt) - 22.11. (Pá)Hudební pedagogika a výchova - minulost, přítomnost, budoucnost, mezinárodní konferenceKatedra hudební výchovy PdF UPOL - UCUP Sborový sál
5.11. (Út) - 6.11. (St)Mag. Gerhard Nierhaus - Workshop SLYŠET JINAK. Improvizování a komponování experimentální hudbyUC UP, KHV 207: 5.11., 9.00-12.00; 6.11., 9.00-12.00; Základní škola Heyrovksého 33: 7.11., 9.00-12.00
4.11.2002 (Po) 20:00Johann Hugo von Wilderer: LA NASCITA DEL DIAMANTE, Festival BAROKO 2002 
29.10.2002 (Út) 15:45Brian Lock - Anglický skladatel hovoří o filmové hudběUCUP
20.9. (Pá) - 30.6. (Po)Hudební teorie a technologie 
1.10. (Po) - 30.5. (Čt)HUDEBNÍ TEORIE A TECHNOLOGIEUCUP
19.4. (Čt) - 20.4. (Pá)Psychologické aspekty hudební výchovy (ontogeneze, diagnostika, muzikoterapie) 
19.4. (Čt) - 20.4. (Pá)Celostátní interpretační soutěž studentů pedagogických fakult 
13.9. (Po) - 26.9. (Ne)Erasmus-Socrates IP Composing, Nois and ComputingKHV, PdF, UPOL
© 2006-2017 KHV | kontakt | admin | Realizace NoveStranky.cz